O FIRMIE

VIONETT ATELIER

Pracownia krawiecka Vionett, której założycielką jest Agnieszka Papiernik z powodzeniem funkcjonuje od 2002 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy mnóstwo fantastycznych projektów i indywidualnych zleceń, co potwierdza grono wracających klientów. Z chęcią realizujemy wszystkie projekty i zlecenia krawieckie. Zapraszamy też do współpracy sklepy odzieżowe i salony sukien ślubnych oraz hotele (proponujemy bardzo korzystne warunki cenowe).

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a osobista projektantka mody dba o to, by stworzona kreacja pasowała do upodobań oraz sylwetki klienta. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania osób, które pragną czuć się i wyglądać elegancko oraz stylowo. Po ostatecznym wyborze tkaniny potrzebnej do wykonania projektu, dokonujemy zakupu materiału i niezbędnych do realizacji zlecenia dodatków (oczywiście po wcześniejszym ustaleniu ceny i warunków).

profesjonalne
stylizacje

projektowanie
ubrań

konstrukcje
form odzieżowych

szycie
na miarę

Zajmujemy się również przeróbkami krawieckimi, odnawianiem odzieży, konstrukcją form odzieżowych. Chętnie przyjmujemy i realizujemy również projekty, m.in. studentów Szkoły Projektowania Ubioru SAPU. Ponadto specjalizujemy się w wykonywaniu szablonów krawieckich na podstawie otrzymanych od klientów modeli, szkiców czy dobrej jakości zdjęć. W naszej pracowni prowadzimy sklepik odzieżowy, w którym mają Państwo możliwość zakupu naszych własnoręcznie zaprojektowanych przez nas ubrań. Zapewniamy miłą atmosferę, a także pełen profesjonalizm. Nasze studio stylizacji to miejsce, w którym każdy może dowiedzieć się, jakich fasonów i kolorów unikać, w czym zaś wyglądać będzie efektownie i korzystnie.

szkolenia i warsztaty
z szycia

spersonalizowane
suknie ślubne

metamorfozy

inne usługi
krawieckie

Zajmujemy się także odnawianiem odzieży oraz konstrukcją form odzieżowych. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy mody, co pozwala nam sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki nam możesz podążać za modą, czuć się oryginalnie oraz wyjątkowo. Ceny naszych usług są przystępne, ponieważ zależy nam, by być firmą konkurencyjną pod każdym względem.

DANE KONTAKTOWE

VIONETT ATELIER
PRACOWNIA KRAWIECKA
ul. Zwierzyniecka 24/305D (III piętro)
31-105 Kraków

TELEFON:
Agnieszka Papiernik - 797 930 800
Vionett Atelier - 12 422 08 38

GODZINY OTWARCIA:
pn.-pt.: 10.00-18.00
sb.: do telefonicznego uzgodnienia

NAPISZ DO NAS